Na obiekcie Unipol Domus dnia 2021-09-12 13:00 miał miejsce mecz Cagliari kontra Genoa: końcowy wynik 2-3

Cagliari kontra Genoa zakończony wynikiem 2-3. Dnia 2021-09-12 13:00 na obiekcie sportowym Unipol Domus rozegrał się interesujący mecz ligi Serie A kolejki 3 pomiędzy Cagliari a Genoa.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Cagliari a Genoa wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-3.

Gole strzelali: Joao Pedro 16' 1-0 L. Ceppitelli 56' 2-0 R. Marin M. Destro 59' 2-1 A. Cambiaso M. Fares 69' 2-2 N. Rovella M. Fares 78' 2-3 A. Cambiaso

Żółte kartki Cagliari: L. Ceppitelli 35' Joao Pedro 62'

Żółte kartki Genoa: D. Biraschi 11' S. Sabelli 15' Y. Kallon 58'

Czerwone kartki Cagliari:

Główny sędzia meczu to L. Pairetto. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Cagliari zmierzy się już z Lazio, następne spotkania z drużynami Empoli i Napoli. Kolejno natomiast Genoa zmierzy się z Fiorentina. Następne mecze zagra z drużynami Bologna i Verona.

Oddani fani futbolu śledzą pasjonujące starcia ligi Serie A. Interesujące piłkarskie zespoły i zawodnicy jak L. Ceppitelli D. Biraschi często sprawiają wyśmienitym miłośnikom futbolu mnóstwo emocji. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi są bardzo zagorzałe, nie często bywa, iż są to potyczki usypiające. Obserwujemy ostre faule zakończone żółtym kartonikiem, idealne asysty oraz bramki, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Serie A. Cagliari i Genoa i ich udział w lidze Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Unipol Domus.