Spotkanie Genoa vs Udinese dnia 2022-01-22 14:00 na obiekcie Stadio Comunale Luigi Ferraris - 0-0

W dniu 2022-01-22 14:00 na obiekcie sportowym Stadio Comunale Luigi Ferraris rozegrał się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Genoa oraz Udinese.

Pierwsza połowa spotkania między Genoa i Udinese zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Genoa: Stefano Sturaro 39' Manolo Portanova 73' Andrea Cambiaso 79' Andrea Cambiaso 79'

Żółte kartki Udinese: Jean-Victor Makengo 40' Gerard Deulofeu 72' Tolgay Arslan 73' Nehuén Pérez 86'

Czerwone kartki Genoa: Andrea Cambiaso 79'

Czerwone kartki Udinese:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniele Doveri, Italy. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Genoa stawi czoła AS Roma, następne spotkania z drużynami Salernitana oraz Venezia. Kolejno natomiast Udinese z Torino. Następne mecze zagra z drużynami Verona oraz Lazio.

Dzisiaj oddani kibice futbolu śledzą pasjonujące potyczki ligi Serie A. Mocne drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Stefano Sturaro Jean-Victor Makengo nieraz zagwarantowały pierwszorzędnym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Walki między graczami bywają nader zajadłe, nie często bywa, iż widowiska nas męczą. Obserwujemy zapadające w pamięć gole i asysty, brutalne faule kończące się bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać widowiska piłkarskie znanej ligi Serie A oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Udział takich popularnych zespołów jak Genoa i Udinese w lidze Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadio Comunale Luigi Ferraris.