Spotkanie AS Roma kontra Genoa zakończone wynikiem 0-0 na stadionie Stadio Olimpico

AS Roma kontra Genoa 0-0. Dnia 2022-02-05 14:00 na obiekcie sportowym Stadio Olimpico rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły AS Roma i Genoa.

Po pierwszej połowie spotkania między AS Roma oraz Genoa wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki AS Roma: Gianluca Mancini 35' Tammy Abraham 90'

Żółte kartki Genoa: Zinho Vanheusden 25' Johan Vásquez 79'

Czerwone kartki AS Roma: Nicolò Zaniolo 90'

Czerwone kartki Genoa: Leo Østigård 68'

Sędzią głównym tego spotkania był Rosario Abisso, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna AS Roma stawi czoła Inter, następne spotkania z drużynami Sassuolo i Verona. Kolejno natomiast Genoa z Salernitana. Następne mecze zagra z drużynami Venezia i Inter.

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi ekscytujące poczynania ligi Serie A. Uzdolnione drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Gianluca Mancini Zinho Vanheusden wielokrotnie zagwarantowały kapitalnym fanom mnóstwo wrażeń. Walki między zawodnikami ligowymi bywają bardzo bezkompromisowe, niezwykle rzadko zdarza się jednoznacznie, iż potyczki nudzą. Zdarzają się idealne bramki czy asysty, nieprzepisowe faule, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, oglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Serie A i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak AS Roma oraz Genoa z ligi Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadio Olimpico.