Mecz między Cremonese oraz Fiorentina dnia 2023-03-12 14:00: 0-2

Cremonese - Fiorentina, wynik końcowy 0-2. W dniu 2023-03-12 14:00 na obiekcie sportowym Stadio Giovanni Zini odbył się mecz ligi Serie A kolejki 26. Zmierzyły się Cremonese oraz Fiorentina.

Pierwsza połowa meczu między Cremonese a Fiorentina zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Gole strzelali: R. Mandragora 27' 0-1 J. Ikoné Arthur Cabral 50' 0-2 R. Mandragora

Żółte kartki Cremonese: Alex Ferrari 51'

Żółte kartki Fiorentina: Rolando Mandragora 55' Josip Brekalo 60'

Czerwone kartki Fiorentina:

Sędzią głównym tego spotkania był Matteo Marcenaro, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Cremonese zmierzy się już z Monza, następne spotkania z drużynami Atalanta oraz Fiorentina a Fiorentina zmierzy się z Sivasspor. Następne mecze zagra z drużynami Lecce oraz Inter.

Wielu kibiców śledzi starcia w lidze Serie A. Składające się z utalentowanych zawodników zespoły futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy jak Alex Ferrari Rolando Mandragora wielokrotnie zagwarantowały wyborowym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo niesamowitych przeżyć. Nieprzerwanie obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul, niezwykłe asysty i gole, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Walki między graczami z ligi bywają bardzo zajadłe, nie często bywa, iż widowiska nudzą kibica. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi Serie A oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Cremonese oraz Fiorentina i ich udział w lidze Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadio Giovanni Zini.