Dnia 2023-03-12 14:00 na obiekcie Stadio Giovanni Zini miało miejsce spotkanie Cremonese - Fiorentina: 0-2

Cremonese - Fiorentina, wynik końcowy 0-2. W dniu 2023-03-12 14:00 na obiekcie sportowym Stadio Giovanni Zini rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Cremonese oraz Fiorentina.

Po pierwszej połowie meczu między Cremonese oraz Fiorentina wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: R. Mandragora 27' 0-1 J. Ikoné Arthur Cabral 50' 0-2 R. Mandragora

Żółte kartki Cremonese: Alex Ferrari 51'

Żółte kartki Fiorentina: Rolando Mandragora 55' Josip Brekalo 60'

Czerwone kartki Fiorentina:

Sędzią głównym tego spotkania był Matteo Marcenaro, Italy. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Cremonese zmierzy się już z Monza, następne spotkania z drużynami Atalanta oraz Fiorentina natomiast Fiorentina z Sivasspor. Następne mecze zagra z drużynami Lecce oraz Inter.

Wielu kibiców śledzi starcia, które odbywają się w lidze Serie A. Liczące się drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak Alex Ferrari Rolando Mandragora niejednokrotnie zagwarantowały wyborowym miłośnikom wiele wspaniałych wrażeń. Zapadające w pamięć zmagania między graczami okazują się nader bezkompromisowe, nie często okazuje się, że widowiska męczą. Regularnie zdarzają się idealnie wyliczone bramki czy asysty, nieczyste faule, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich oraz oglądać mecze futbolowe lubianej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich zespołów jak Cremonese oraz Fiorentina w lidze Serie A gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadio Giovanni Zini.