Mecz między Genoa oraz Verona na obiekcie Stadio Comunale Luigi Ferraris - 3-3

Genoa kontra Verona 3-3.

Pierwsza połowa spotkania między Genoa oraz Verona zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 3-3.

W dniu 2021-09-25 18:45 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 6. Zmierzyły się ze sobą Genoa oraz Verona.

Gole strzelali: G. Simeone 8' 0-1 D. Faraoni A. Barák 49' 0-2 D. Criscito 76' 1-2 M. Destro 80' 2-2 N. Rovella M. Destro 85' 3-2 G. Pandev N. Kalinić 90' 3-3 N. Casale

Żółte kartki Genoa: Nikola Maksimović 48' Valon Behrami 53' Goran Pandev 54'

Żółte kartki Verona: Koray Günter 57' Ivan Ilić 62'

Czerwone kartki Verona:

Główny sędzia meczu to Daniele Doveri, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Genoa stanie naprzeciw Salernitana, następne spotkania z drużynami Sassuolo oraz Torino natomiast Verona podejmie Spezia. Następne mecze zagra z drużynami AC Milan oraz Lazio.

Wierni kibice futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą ekscytujące potyczki w lidze Serie A. Ciekawe drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak Nikola Maksimović Koray Günter systematycznie gwarantują wyśmienitym entuzjastom futbolu mnóstwo wspaniałych przeżyć. Ustawicznie zdarzają się nieczyste faule zakończone żółtą kartką, przepiękne gole oraz asysty, które zapewniają wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Potyczki między zawodnikami zdarzają się bardzo zajadłe, rzadko bywa koniec końców, iż są to potyczki nie warte uwagi. Zachęcamy, aby przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Serie A, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Genoa oraz Verona w lidze Serie A zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadio Comunale Luigi Ferraris.