Spotkanie Cremonese vs Sampdoria, wynik 0-1

Cremonese vs Sampdoria, wynik 0-1.

Pierwsza połowa meczu między Cremonese i Sampdoria zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2022-10-24 16:30 na obiekcie sportowym Stadio Giovanni Zini odbył się emocjonujący mecz ligi Serie A kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Cremonese i Sampdoria.

Gole strzelali: O. Colley 78' 0-1 M. Gabbiadini

Żółte kartki Cremonese: Leonardo Sernicola 67' Charles Pickel 69' Soualiho Meïté 74'

Żółte kartki Sampdoria: Omar Colley 6' Abdelhamid Sabiri 30' Bruno Amione 59' Manolo Gabbiadini 74'

Czerwone kartki Sampdoria:

Główny arbiter spotkania to Fabio Maresca, Italy. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Cremonese stawi czoła Salernitana, następne spotkania z drużynami AC Milan i Empoli a Sampdoria z Fiorentina. Następne mecze zagra z drużynami Torino i Lecce.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani piłki nożnej śledzą poczynania, które dotyczą ligi Serie A. Mocne futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak Leonardo Sernicola Omar Colley nieustannie gwarantują własnym entuzjastom futbolu mnóstwo wspaniałych emocji. Zdarzają się przechodzące do historii gole czy asysty, bezwzględne faule zakończone czerwonym kartonikiem, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Cieszące oko walki między drużynami piłkarskimi są nader zażarte, nie często zdarza się, że mecze nie są warte uwagi. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Serie A. Uczestnictwo takich drużyn jak Cremonese i Sampdoria w lidze Serie A gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadio Giovanni Zini.