Genoa kontra Fiorentina, wynik spotkania: 1-2

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Genoa oraz Fiorentina wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2021-09-18 13:00 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Genoa oraz Fiorentina.

Gole strzelali: R. Saponara 60' 0-1 G. Bonaventura G. Bonaventura 89' 0-2 R. Saponara D. Criscito 90' 1-2

Żółte kartki Genoa: Abdoulaye Touré 13' Domenico Criscito 15' Zinho Vanheusden 20' Valon Behrami 66'

Żółte kartki Fiorentina: Álvaro Odriozola 36' Cristiano Biraghi 45' Lucas Martínez Quarta 54' Aleksandr Kokorin 85'

Czerwone kartki Fiorentina:

Główny arbiter meczu - Livio Marinelli, Italy. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Genoa zmierzy się już z Bologna, następne spotkania z drużynami Verona oraz Salernitana. Kolejno natomiast Fiorentina zmierzy się z Inter. Następne mecze zagra z drużynami Udinese oraz Napoli.

Coraz częściej oddani fani piłki nożnej śledzą niezwykle fascynujące poczynania ligi Serie A. Fascynujące piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze jak Abdoulaye Touré Álvaro Odriozola raz za razem zaserwowały wspaniałym miłośnikom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Systematycznie obserwujemy brutalne faule, wyśmienite gole czy asysty, które dodają pikanterii całemu widowisku. Wspaniałe potyczki pomiędzy drużynami ligowymi okazują się zagorzałe, nie często okazuje się, iż widowiska przynudzają. Z tego powodu warto przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Genoa oraz Fiorentina jak ich udział w Serie A zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadio Comunale Luigi Ferraris.