Spotkanie Cagliari vs Salernitana zakończone wynikiem 4-2

W ostatnim meczu Serie A drużyny Cagliari i Salernitana spotkały się na boisku, a emocje sięgały zenitu. Po widowiskowej rywalizacji, widzowie nie mogli narzekać na brak goli - ostatecznie padło ich aż sześć. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4-2 na korzyść jednej z drużyn, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-0. Mecz miał miejsce w Unipol Domus, a odbył się 2 dni temu o godzinie 14:00. Wrażenia z tego starcia są na pewno niezapomniane!

Mecz Serie A: Cagliari - Salernitana 4-2

Spotkanie pomiędzy drużynami Cagliari i Salernitana odbyło się na stadionie Unipol Domus w ramach 28. kolejki Serie A. Sędzią głównym był Francesco Fourneau z Włoch.

Na murawę wybiegli gospodarze - Cagliari oraz goście - Salernitana, gotowi do zaciętej walki o punkty.

Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 2-0, bramki zdobyli G. Lapadula w 12. minucie po asyście G. Zappy oraz G. Gaetano w 40. minucie po podaniu N. Nández.

Po wznowieniu gry to E. Shomurodov trafił do siatki w 51. minucie, zwiększając prowadzenie Cagliari. Jednak Salernitana nie zamierzała się poddawać i odpowiedziała bramkami. Najpierw G. Kastanos skrócił wynik w 56. minucie asystującemu A. Zanoliemu, a następnie G. Maggiore zdobył kolejnego gola dla gości, asystując A. Candrevie w 58. minucie, ustalając wynik na 3-2.

Ostateczny wynik meczu został ustalony przez E. Shomurodova, który ponownie pokazał swoją skuteczność zdobywając bramkę w 76. minucie, zapewniając swojej drużynie zwycięstwo 4-2.

Na boisku nie obyło się bez kartek. Tommaso Augello z Cagliari został ukarany żółtą kartką w 70. minucie, a z kolei Grīgorīs Kastanos z Salernitany dostał kartkę w 73. minucie. Na listę zawodników z żółtymi kartkami dołączył również Junior Sambia z gości, otrzymując kartonik w 85. minucie.

Cagliari nie zostało ukarane czerwoną kartką, podobnie jak Salernitana.

Po tym zwycięstwie Cagliari będzie zmierzyć się kolejno z Monza, Veroną i Atalantą, natomiast Salernitana ma przed sobą spotkania z Lecce, Bologną i Sassuolo.