Mecz między AS Roma i Cremonese dnia 2022-08-22 16:30 na stadionie Stadio Olimpico: końcowy wynik 1-0

Pierwsza część spotkania między AS Roma oraz Cremonese zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-08-22 16:30 na stadionie Stadio Olimpico rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 2. Na przeciw siebie stanęły AS Roma i Cremonese.

Gole strzelali: C. Smalling 65' 1-0 L. Pellegrini

Żółte kartki AS Roma:

Żółte kartki Cremonese: Emanuel Aiwu 24' Luca Zanimacchia 50' Matteo Bianchetti 79'

Czerwone kartki AS Roma:

Główny arbiter spotkania to Luca Massimi, Italy. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu AS Roma stawi czoła Monza, następne spotkania z drużynami Udinese i Ludogorets natomiast Cremonese z Inter. Następne mecze zagra z drużynami Sassuolo i Atalanta.

W dzisiejszych czasach wierni fani śledzą pasjonujące starcia w lidze Serie A. Uzdolnione zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak między innymi Emanuel Aiwu nieprzerwanie gwarantują fantastycznym miłośnikom wiele niesamowitych wrażeń. Nieustannie obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, idealne asysty oraz bramki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między graczami z ligi bywają niezwykle zagorzałe, rzadko bywa, że są to potyczki mało interesujące. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać spotkania piłkarskiej ligi Serie A. AS Roma oraz Cremonese oraz ich udział w Serie A zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadio Olimpico.