Fiorentina vs Genoa, wynik meczu - 6-0

W dniu 2022-01-17 19:45 na obiekcie sportowym Stadio Artemio Franchi odbył się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 22 pomiędzy Fiorentina a Genoa.

Po pierwszej połowie spotkania między Fiorentina oraz Genoa wynik to 3-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6-0.

Gole strzelali: Odriozola 15' 1-0 G. Bonaventura 34' 2-0 C. Biraghi 42' 3-0 D. Vlahović 51' 4-0 G. Bonaventura C. Biraghi 68' 5-0 L. Torreira 77' 6-0 J. Ikoné

Żółte kartki Fiorentina: Lucas Torreira 74'

Żółte kartki Genoa: Riccardo Calafiori 32' Manolo Portanova 36' Stefano Sturaro 41'

Czerwone kartki Fiorentina:

Sędzią głównym tego spotkania był Fabio Maresca, Italy. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Fiorentina stanie naprzeciw Lazio, następne spotkania z drużynami Atalanta oraz Spezia a Genoa z AS Roma. Następne mecze zagra z drużynami Salernitana oraz Venezia.

W dzisiejszych czasach liczni fani futbolu śledzą starcia, które odbywają się w lidze Serie A. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak Lucas Torreira Riccardo Calafiori stale serwują własnym wiernym sympatykom mnóstwo niesamowitych emocji. Ustawicznie zdarzają się przechodzące do historii asysty i bramki, nieprzepisowe faule zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Cieszące oko walki między graczami ligowymi bywają nader bezkompromisowe, nie często zdarza się definitywnie, iż są to spotkania nie warte uwagi. Zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Serie A. Fiorentina oraz Genoa oraz ich udział w lidze Serie A zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadio Artemio Franchi.