Spotkanie pomiędzy Genoa i Sassuolo zakończone wynikiem 2-2 dnia 2021-10-17 13:00 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Genoa a Sassuolo wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2021-10-17 13:00 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 8 pomiędzy Genoa a Sassuolo.

Gole strzelali: G. Scamacca 17' 0-1 G. Scamacca 20' 0-2 M. Destro 27' 1-2 M. Fares J. Vásquez 89' 2-2 N. Rovella

Żółte kartki Genoa: Stefano Sturaro -5' Davide Biraschi 35' Mattia Destro 72'

Żółte kartki Sassuolo: Davide Frattesi 32' Vlad Chiricheş 36' Abdou Harroui 82' Jeremy Toljan 88'

Czerwone kartki Sassuolo:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniele Chiffi, Italy. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu Genoa stanie naprzeciw Torino, następne spotkania z drużynami Spezia i Venezia. Kolejno natomiast Sassuolo zmierzy się z Venezia. Następne mecze zagra z drużynami Juventus i Empoli.

Liczni kibice śledzą starcia w lidze Serie A. Fascynujące drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak Stefano Sturaro Davide Frattesi częstokroć zagwarantowały wyśmienitym sympatykom mnóstwo emocji. Natrafiamy na niezwykłe bramki oraz asysty, bezlitosne faule zakończone niejednokrotnie żółtą kartką, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się, że widowiska nie są interesujące. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Serie A. Genoa i Sassuolo i ich udział w lidze Serie A gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadio Comunale Luigi Ferraris.