Dnia 2021-10-02 13:00 na stadionie Stadio Arechi miał miejsce mecz między Salernitana i Genoa zakończony wynikiem 1-0

Salernitana - Genoa zakończony wynikiem 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Salernitana a Genoa wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-10-02 13:00 na stadionie Stadio Arechi odbył się mecz ligi Serie A kolejki 7 pomiędzy Salernitana a Genoa.

Gole strzelali: M. Djuric 66' 1-0 G. Kastanos

Żółte kartki Salernitana: N. Gyomber 89' F. Ribery 90'

Żółte kartki Genoa: N. Maksimovic 75' A. Cambiaso 84'

Czerwone kartki Salernitana:

Główny arbiter spotkania to M. Mariani. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Salernitana zmierzy się już z Spezia, następne spotkania z drużynami Empoli i Venezia a Genoa podejmie Sassuolo. Następne mecze zagra z drużynami Torino i Spezia.

Dzisiaj liczna grupa fanów futbolu śledzi poczynania, które mają miejsce w lidze Serie A. Mocne drużyny futbolowe i zawodnicy jak N. Gyomber N. Maksimovic wielokrotnie zagwarantowały wyborowym entuzjastom wiele wspaniałych przeżyć. Systematycznie obserwujemy nieprzepisowe faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki, widowiskowe asysty i gole, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania między drużynami są niezwykle zagorzałe, nie często okazuje się, że są to mecze usypiające. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Serie A. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Salernitana oraz Genoa z ligi Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadio Arechi.