Na stadionie Allianz Stadium dnia 2021-12-05 19:45 miało miejsce spotkanie Juventus - Genoa - 2-0

Po pierwszej połowie meczu między Juventus i Genoa wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2021-12-05 19:45 na stadionie Allianz Stadium rozegrał się interesujący mecz ligi Serie A kolejki 16 pomiędzy Juventus a Genoa.

Gole strzelali: J. Cuadrado 9' 1-0 P. Dybala 82' 2-0 F. Bernardeschi

Żółte kartki Juventus: Luca Pellegrini 34' Álvaro Morata 72' Moise Kean 74'

Żółte kartki Genoa: Andrea Cambiaso 49'

Czerwone kartki Juventus:

Główny sędzia meczu to D. Chiffi. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Juventus zmierzy się już z Malmo FF, następne spotkania z drużynami Venezia oraz Bologna a Genoa zmierzy się z Sampdoria. Następne mecze zagra z drużynami Lazio oraz Atalanta.

Wierni fani piłki nożnej śledzą potyczki ligi Serie A. Mocne zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak Luca Pellegrini Andrea Cambiaso stale zapewniają pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo emocji. Zdarzają się przepiękne gole czy asysty, bezwzględne faule, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Wspaniałe potyczki między zawodnikami bywają zażarte, rzadko bywa definitywnie, iż są to zmagania mało interesujące. To też warto oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Juventus i Genoa oraz ich udział w Serie A zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Allianz Stadium.