Na obiekcie Stadio Giovanni Zini dnia 2022-09-04 10:30 miało miejsce spotkanie pomiędzy Cremonese oraz Sassuolo - końcowy wynik 0-0

Dnia 2022-09-04 10:30 na stadionie Stadio Giovanni Zini rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 5. Zmierzyły się Cremonese oraz Sassuolo.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Cremonese oraz Sassuolo zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Cremonese: Frank Tsadjout 78'

Żółte kartki Sassuolo: Kristian Thorstvedt 47'

Czerwone kartki Sassuolo:

Główny sędzia meczu - Luca J. Pairetto, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Cremonese stawi czoła Atalanta, następne spotkania z drużynami Lazio oraz Lecce natomiast Sassuolo z Udinese. Następne mecze zagra z drużynami Torino oraz Salernitana.

Mnóstwo fanów śledzi starcia ligi Serie A. Utalentowane piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak Frank Tsadjout Kristian Thorstvedt częstokroć zaserwowały wyborowym fanom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi są zażarte, nie często bywa, iż są to spotkania usypiające. Zdarzają się niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty, ostre faule dodające pikanterii całemu widowisku. Serdecznie zachęcamy, aby oglądać mecze piłkarskie ligi Serie A, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Cremonese oraz Sassuolo oraz ich udział w Serie A gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadio Giovanni Zini.