Spotkanie Genoa kontra Sampdoria zakończone wynikiem 1-3

Genoa kontra Sampdoria, wynik 1-3. W dniu 2021-12-10 19:45 na obiekcie sportowym Stadio Comunale Luigi Ferraris rozegrał się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 17 pomiędzy Genoa a Sampdoria.

Pierwsza połowa meczu między Genoa oraz Sampdoria zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

Gole strzelali: M. Gabbiadini 7' 0-1 A. Candreva F. Caputo 49' 0-2 Z. Vanheusden 67' 0-3 M. Destro 78' 1-3 A. Cambiaso

Żółte kartki Genoa: Paolo Ghiglione 84' Stefano Sturaro 90'

Żółte kartki Sampdoria: Morten Thorsby 34' Julian Chabot 90'

Czerwone kartki Sampdoria:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniele Doveri, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Genoa zmierzy się już z Salernitana, następne spotkania z drużynami Lazio oraz Atalanta. Kolejno natomiast Sampdoria podejmie Torino. Następne mecze zagra z drużynami Venezia oraz AS Roma.

Mnóstwo fanów śledzi starcia, które tyczą się ligi Serie A. Fascynujące futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak Paolo Ghiglione Morten Thorsby nieraz zapewniły wyborowym kibicom mnóstwo wrażeń. Trafiamy na nieczyste faule, idealne sytuacje podbramkowe i asysty dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Cieszące oko zmagania między graczami z ligi są nader zażarte, rzadko bywa, że potyczki przynudzają. Z tego powodu warto oglądać mecze futbolowe znanej ligi Serie A, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Genoa oraz Sampdoria w lidze Serie A zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadio Comunale Luigi Ferraris.