Spotkanie Inter - Cremonese, wynik końcowy 3-1

Dnia 2022-08-30 18:45 na stadionie Stadio Giuseppe Meazza rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 4. Zmierzyły się Inter oraz Cremonese.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Inter i Cremonese wynik to 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: J. Correa 12' 1-0 N. Barella 38' 2-0 H. Çalhanoğlu Lautaro Martínez 76' 3-0 N. Barella D. Okereke 90' 3-1 G. Escalante

Żółte kartki Inter:

Żółte kartki Cremonese: Cyriel Dessers 50' Emanuel Aiwu 66' Johan Vásquez 79'

Czerwone kartki Inter:

Sędzią głównym tego spotkania był Francesco Fourneau, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Inter zmierzy się już z Bayern Munich, następne spotkania z drużynami Torino oraz Plzen natomiast Cremonese z Atalanta. Następne mecze zagra z drużynami Lazio oraz Lecce.

Liczni fani z zaangażowaniem śledzą ekscytujące poczynania, które dotyczą ligi Serie A. Fascynujące drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak przykładowo Cyriel Dessers raz za razem zagwarantowały fantastycznym kibicom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Systematycznie zdarzają się nieczyste faule zakończone pokazaniem żółtej kartki, niezwykłe asysty i bramki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Niesamowite walki pomiędzy graczami ligowymi są zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, że zmagania nie są interesujące. Z tego powodu warto śledzić mecze piłkarskie ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich popularnych drużyn jak Inter i Cremonese w lidze Serie A zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadio Giuseppe Meazza.