Mecz między Genoa i Cagliari dnia 2022-04-24 16:00: 1-0

Genoa - Cagliari 1-0. Dnia 2022-04-24 16:00 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 34 pomiędzy Genoa a Cagliari.

Po pierwszej połowie meczu między Genoa a Cagliari wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: M. Badelj 89' 1-0 K. Yeboah

Żółte kartki Genoa: Mattia Destro 49' Stefano Sturaro 61' Morten Frendrup 84'

Żółte kartki Cagliari: João Pedro 41' Alberto Grassi 71'

Czerwone kartki Cagliari:

Główny sędzia meczu to Paolo Valeri, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Genoa stawi czoła Sampdoria, następne spotkania z drużynami Juventus i Napoli a Cagliari podejmie Verona. Następne mecze zagra z drużynami Salernitana i Inter.

Bardzo często fani śledzą poczynania, które tyczą się ligi Serie A. Złożone z uzdolnionych graczy drużyny piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak Mattia Destro João Pedro nieustannie serwują kapitalnym sympatykom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Interesujące zmagania między drużynami ligowymi zdarzają się zaciekłe, nie często bywa, że widowiska nudzą kibica. Wielokrotnie obserwujemy wyśmienite gole oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto przeglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Genoa oraz Cagliari i ich udział w lidze Serie A gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadio Comunale Luigi Ferraris.