Mecz Bologna vs Cagliari, wynik 2-1

W dniu 2023-09-02 16:30 na obiekcie sportowym Stadio Renato Dall'Ara odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 3 pomiędzy Bologna a Cagliari.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Bologna a Cagliari zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: Zito Luvumbo 22' 0-1 M. Wieteska J. Zirkzee 59' 1-1 V. Kristiansen G. Fabbian 89' 2-1

Żółte kartki Bologna: Lewis Ferguson 40'

Żółte kartki Cagliari: Ibrahim Sulemana 70' Antoine Makoumbou 90'

Czerwone kartki Bologna:

Czerwone kartki Cagliari:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniele Orsato, Italy. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Bologna zmierzy się już z Verona, następne spotkania z drużynami Napoli i Monza a Cagliari z Udinese. Następne mecze zagra z drużynami Atalanta i AC Milan.

Oddani kibice śledzą potyczki, które startują w lidze Serie A. Utalentowane drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy jak Lewis Ferguson Ibrahim Sulemana często sprawiają pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo przeżyć. Potyczki pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się zażarte, nie często bywa definitywnie, iż mecze przynudzają. Obserwujemy wyśmienite gole oraz asysty, ostre faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika, które gwarantują niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Serie A. Bologna i Cagliari oraz ich udział w Serie A gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadio Renato Dall'Ara.