Cremonese - Lazio, wynik meczu - 0-4

Dnia 2022-09-18 13:00 na stadionie Stadio Giovanni Zini odbył się interesujący mecz ligi Serie A kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Cremonese oraz Lazio.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Cremonese i Lazio wynik to 0-3. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-4.

Gole strzelali: C. Immobile 7' 0-1 S. Milinković-Savić C. Immobile 21' 0-2 S. Milinković-Savić 45' 0-3 Pedro 79' 0-4 C. Immobile

Żółte kartki Cremonese: Johan Vásquez 73'

Żółte kartki Lazio: Nicolò Casale 38'

Czerwone kartki Lazio:

Główny arbiter meczu to Daniele Orsato, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Cremonese stawi czoła Lecce, następne spotkania z drużynami Napoli oraz Spezia. Kolejno natomiast Lazio podejmie Spezia. Następne mecze zagra z drużynami Sturm Graz oraz Fiorentina.

Dzisiaj wierni fani śledzą starcia, które odbywają się w lidze Serie A. Liczące się drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak Johan Vásquez Nicolò Casale systematycznie sprawiają pierwszorzędnym kibicom emocje sięgające zenitu. Wspaniałe zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi bywają zajadłe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż są to widowiska nużące. Obserwujemy ostre sytuacje z faulem, wspaniałe asysty czy bramki zapewniające niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Serie A oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak Cremonese i Lazio w lidze Serie A zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadio Giovanni Zini.