Dnia 2022-10-16 13:00 odbył się mecz między Spezia i Cremonese: 2-2

Spezia - Cremonese wynik spotkania 2-2.

Pierwsza połowa spotkania między Spezia oraz Cremonese zakończyła się wynikiem 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2022-10-16 13:00 na stadionie Stadio Alberto Picco rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 10 pomiędzy Spezia a Cremonese.

Gole strzelali: C. Dessers 2' 0-1 L. Lochoshvili M'Bala Nzola 19' 1-1 E. Holm 22' 2-1 K. Amian C. Pickel 52' 2-2 L. Sernicola

Żółte kartki Spezia: Kevin Agudelo 61' Mattia Caldara 86'

Żółte kartki Cremonese:

Czerwone kartki Spezia:

Główny sędzia meczu to Gianluca Manganiello, Italy. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu Spezia zmierzy się już z Brescia, następne spotkania z drużynami Salernitana i Fiorentina. Kolejno natomiast Cremonese podejmie Modena. Następne mecze zagra z drużynami Sampdoria i Udinese.

W dzisiejszych czasach liczni kibice śledzą fascynujące starcia, które dotyczą ligi Serie A. Ciekawe piłkarskie drużyny i zawodnicy jak Kevin Agudelo często sprawiają wyborowym sympatykom emocje z najwyższej półki. Potyczki między drużynami okazują się bardzo zaciekłe, nie często okazuje się koniec końców, że zmagania nie są interesujące. Stale obserwujemy brutalne faule zakończone żółtym kartonikiem, wyśmienite gole czy asysty, które dodają wspaniałe wrażenia z meczu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać mecze piłkarskie znanej ligi Serie A i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Spezia oraz Cremonese i ich udział w lidze Serie A zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadio Alberto Picco.