Mecz pomiędzy Spezia i Genoa dnia 2021-10-26 16:30 na stadionie Stadio Alberto Picco - 1-1

Spezia vs Genoa, wynik 1-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Spezia i Genoa zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2021-10-26 16:30 na stadionie Stadio Alberto Picco rozegrał się interesujący mecz ligi Serie A kolejki 10. Zmierzyły się Spezia i Genoa.

Gole strzelali: S. Sirigu 66' 1-0 D. Criscito 86' 1-1

Żółte kartki Spezia: Simone Bastoni 55' Ivan Provedel 84'

Żółte kartki Genoa: Davide Biraschi 60' Yayah Kallon 65' Felipe Caicedo 79' Andrea Masiello 89'

Czerwone kartki Spezia:

Sędzią głównym tego spotkania był Simone Sozza, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Spezia stanie naprzeciw Torino, następne spotkania z drużynami Atalanta i Bologna natomiast Genoa zmierzy się z Empoli. Następne mecze zagra z drużynami AS Roma i Udinese.

Liczna grupa fanów futbolu śledzi starcia, które tyczą się ligi Serie A. Mocne piłkarskie zespoły i piłkarze jak Simone Bastoni Davide Biraschi raz za razem zagwarantowały wyśmienitym fanom wrażenia sięgające zenitu. Przyciągające uwagę walki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się zaciekłe, rzadko bywa, iż spotkania nie są warte uwagi. Obserwujemy nieczyste faule zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, zapadające w pamięć gole czy asysty, które zapewniają niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych,przeglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Spezia i Genoa jak ich udział w Serie A gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadio Alberto Picco.