Empoli - Genoa, wynik spotkania: 2-2

Empoli - Genoa, wynik końcowy 2-2. W dniu 2021-11-05 19:45 na stadionie Stadio Carlo Castellani odbył się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 12 pomiędzy Empoli a Genoa.

Pierwsza część spotkania między Empoli a Genoa zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: D. Criscito 13' 0-1 F. Di Francesco 62' 1-1 S. Żurkowski S. Żurkowski 71' 2-1 F. Parisi F. Bianchi 89' 2-2 F. Caicedo

Żółte kartki Empoli:

Żółte kartki Genoa: Nicolò Rovella 27' Stefano Sturaro 64' Andrea Masiello 74' Johan Vásquez 83'

Czerwone kartki Empoli:

Sędzią głównym tego spotkania był Luca J. Pairetto, Italy. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Empoli zmierzy się już z Verona, następne spotkania z drużynami Fiorentina i Torino. Kolejno natomiast Genoa z AS Roma. Następne mecze zagra z drużynami Udinese i AC Milan.

Bardzo często wierni fani futbolu śledzą interesujące poczynania ligi Serie A. Fascynujące futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak Nicolò Rovella raz za razem zapewniają swoim stałym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Interesujące walki między zawodnikami z ligi są bezkompromisowe, rzadko okazuje się ostatecznie, że są to widowiska usypiające. Trafiamy na wyśmienite gole czy asysty, brutalne faule kończące się czerwoną kartką, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Serie A. Udział takich zespołów jak Empoli i Genoa z ligi Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadio Carlo Castellani.