Mecz Genoa vs AS Roma dnia 2021-11-21 19:45 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris - wynik końcowy 0-2

Po pierwszej połowie meczu między Genoa a AS Roma wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2021-11-21 19:45 na obiekcie sportowym Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 13. Zmierzyły się Genoa i AS Roma.

Gole strzelali: F. Afena-Gyan 82' 0-1 H. Mkhitaryan F. Afena-Gyan 90' 0-2

Żółte kartki Genoa: Andrea Cambiaso 32' Milan Badelj 54' Stefano Sabelli 78'

Żółte kartki AS Roma: Jordan Veretout 40' Felix Afena-Gyan 89'

Czerwone kartki AS Roma:

Główny arbiter meczu - M. Irrati. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Genoa stanie naprzeciw Udinese, następne spotkania z drużynami AC Milan i Juventus a AS Roma z Zorya Luhansk. Następne mecze zagra z drużynami Torino i Bologna.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani futbolu śledzą pasjonujące starcia ligi Serie A. Utalentowane zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Andrea Cambiaso Jordan Veretout nieustannie gwarantują pierwszorzędnym entuzjastom futbolu emocje sięgające zenitu. Wspaniałe potyczki między drużynami okazują się zagorzałe, rzadko bywa koniec końców, że zmagania nas nudzą. Obserwujemy idealne asysty i gole, bezlitosne sytuacje z faulem, które dodają smaczku całemu widowisku. To też warto przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Genoa oraz AS Roma w lidze Serie A gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadio Comunale Luigi Ferraris.