Mecz Genoa kontra Venezia zakończony wynikiem 0-0 dnia 2021-10-31 14:00 na obiekcie Stadio Comunale Luigi Ferraris

Genoa kontra Venezia 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Genoa a Venezia wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2021-10-31 14:00 na obiekcie sportowym Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Genoa i Venezia.

Gole strzelali:

Żółte kartki Genoa: Davide Biraschi 37'

Żółte kartki Venezia: Pasquale Mazzocchi 33' Mattia Caldara 43' Mattia Aramu 67'

Czerwone kartki Venezia:

Sędzią głównym tego spotkania był Maurizio Mariani, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Genoa stanie naprzeciw Empoli, następne spotkania z drużynami AS Roma i Udinese. Kolejno natomiast Venezia podejmie AS Roma. Następne mecze zagra z drużynami Bologna i Inter.

Liczni kibice śledzą poczynania ligi Serie A. Liczące się futbolowe drużyny z tej ligi i zawodnicy jak Davide Biraschi Pasquale Mazzocchi nieraz zapewniły fantastycznym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Niesamowite walki pomiędzy drużynami bywają zagorzałe, nie często bywa definitywnie, iż potyczki nudzą. Stale natrafiamy na wyśmienite asysty oraz bramki, brutalne sytuacje z faulem zakończone czerwoną kartką gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich ioglądać widowiska sportowe ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich zespołów jak Genoa i Venezia z ligi Serie A gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadio Comunale Luigi Ferraris.