Dnia 2021-11-28 11:30 miał miejsce mecz Udinese vs Genoa - końcowy wynik 0-0

Udinese vs Genoa 0-0. W dniu 2021-11-28 11:30 na stadionie Dacia Arena odbył się emocjonujący mecz ligi Serie A kolejki 14 pomiędzy Udinese a Genoa.

Pierwsza połowa meczu między Udinese oraz Genoa zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Udinese: Nahuel Molina 45' Jean-Victor Makengo 56' Ignacio Pussetto 86'

Żółte kartki Genoa: Johan Vásquez 40' Stefano Sabelli 44' Paolo Ghiglione 86' Nicolò Rovella 90'

Czerwone kartki Udinese:

Sędzią głównym tego spotkania był Francesco Meraviglia, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Udinese stanie naprzeciw Lazio, następne spotkania z drużynami Empoli i AC Milan a Genoa z AC Milan. Następne mecze zagra z drużynami Juventus i Sampdoria.

Dzisiaj fani piłki nożnej z dużym zapałem śledzą ciekawe potyczki w lidze Serie A. Składające się z utalentowanych obrońców oraz napastników futbolowe zespoły i zawodnicy jak Nahuel Molina Johan Vásquez nieraz zaserwowały wspaniałym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy ostre sytuacje na faul zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe oraz asysty dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć zmagania między piłkarzami bywają nader bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to spotkania mało interesujące. Zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Serie A. Udinese oraz Genoa jak ich udział w lidze Serie A gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Dacia Arena.