Cremonese - Atalanta, wynik meczu - 1-3

Dnia 2023-04-01 13:00 na obiekcie sportowym Stadio Giovanni Zini rozegrał się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Cremonese oraz Atalanta.

Po pierwszej połowie spotkania między Cremonese a Atalanta wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

Gole strzelali: M. de Roon 44' 0-1 D. Ciofani 56' 1-1 J. Boga 72' 1-2 R. Højlund A. Lookman 90' 1-3 Éderson

Żółte kartki Cremonese: Luka Lochoshvili 21' Daniel Ciofani 60' Matteo Bianchetti 82'

Żółte kartki Atalanta: Mario Pašalić 39' Rafael Tolói 54'

Czerwone kartki Atalanta:

Główny sędzia spotkania - Livio Marinelli, Italy. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Cremonese stawi czoła Fiorentina, następne spotkania z drużynami Sampdoria oraz Empoli. Kolejno natomiast Atalanta z Bologna. Następne mecze zagra z drużynami Fiorentina oraz AS Roma.

Mnóstwo kibiców śledzi starcia w lidze Serie A. Mocne futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy jak Luka Lochoshvili Mario Pašalić raz za razem zapewniają wyśmienitym fanom emocje z najwyższej półki. Interesujące zmagania między drużynami piłkarskimi okazują się nader zagorzałe, nie często zdarza się, iż są to zmagania statyczne. Nieprzerwanie natrafiamy na ostre faule zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką, wspaniałe asysty czy gole gwarantujące wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych i oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Cremonese i Atalanta jak ich udział w lidze Serie A gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadio Giovanni Zini.