Cagliari kontra Genoa, wynik spotkania: 2-1

W meczu ligowym Serie A pomiędzy drużynami Cagliari i Genoa, padł wyjątkowo zacięty wynik 2-1 na korzyść gospodarzy. Choć na przerwę obie ekipy schodziły z remisem 0-0, to druga połowa dostarczyła kibicom wiele emocji. Spotkanie odbyło się w Unipol Domus, a sędzią głównym był Marco Guida z Włoch.

Mecz pomiędzy drużynami Cagliari oraz Genoa

W sobotnie popołudnie na stadionie Unipol Domus odbył się emocjonujący mecz Serie A pomiędzy Cagliari a Genoa, który zakończył się wynikiem 2-1. Spotkanie to było niezwykle pasjonujące, pełne zwrotów akcji i niezapomnianych momentów.

Wartość bramek

Nicolas Viola dał prowadzenie drużynie Cagliari w 48 minucie meczu, wykorzystując asystę G. Oristanio. Jednak ich radość nie trwała długo, gdyż już 3 minuty później Albert Guðmundsson wyrównał wynik na 1-1. Ostatecznie, to G. Zappa zapewnił swojej drużynie zwycięstwo, zdobywając bramkę w 69 minucie, przy asyście A. Petagny.

Kartki

W trakcie meczu arbiter Marco Guida pokazał kilka żółtych kartek. Edoardo Goldaniga, Simone Scuffet, Andrea Petagna oraz Nicolas Viola dostali kartki w drużynie gospodarzy, natomiast Ruslan Malinovskyi i Albert Guðmundsson w drużynie przeciwników.

Następne mecze

Przyszłe spotkania obu drużyn zapowiadają się niezwykle interesująco. Cagliari zmierzy się z takimi rywalami jak Juventus, Monza i Lazio, natomiast Genoa będzie rywalizować z Veroną, Frosinone i Empoli.