Spotkanie Genoa vs Lazio zakończone wynikiem 1-4 dnia 2022-04-10 10:30 na obiekcie Stadio Comunale Luigi Ferraris

Genoa vs Lazio, wynik końcowy 1-4. Dnia 2022-04-10 10:30 na obiekcie sportowym Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się interesujący mecz ligi Serie A kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Genoa i Lazio.

Pierwsza połowa spotkania między Genoa i Lazio zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik spotkania to 1-4.

Gole strzelali: A. Marušić 31' 0-1 Lucas Leiva C. Immobile 45' 0-2 M. Lazzari C. Immobile 63' 0-3 Patric 68' 1-3 C. Immobile 76' 1-4 Pedro

Żółte kartki Genoa:

Żółte kartki Lazio: Lucas Leiva 37'

Czerwone kartki Lazio:

Sędzią głównym tego spotkania był Gianluca Manganiello, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Genoa stanie naprzeciw AC Milan, następne spotkania z drużynami Cagliari i Sampdoria natomiast Lazio z Torino. Następne mecze zagra z drużynami AC Milan i Spezia.

Fani z dużym zaangażowaniem śledzą niezwykle interesujące starcia, które startują w lidze Serie A. Liczące się drużyny futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak Lucas Leiva wielokrotnie zaserwowały wyśmienitym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę zmagania między piłkarzami ligowymi bywają nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, iż mecze nudzą kibica. Nieustannie obserwujemy niezwykłe sytuacje podbramkowe czy asysty, ostre faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi Serie A. Genoa i Lazio i ich udział w Serie A zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadio Comunale Luigi Ferraris.