Dnia 2023-05-14 18:45 odbył się mecz Juventus vs Cremonese: końcowy wynik 2-0

Pierwsza połowa spotkania między Juventus i Cremonese zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2023-05-14 18:45 na obiekcie sportowym Allianz Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 35. Zmierzyły się Juventus i Cremonese.

Gole strzelali: N. Fagioli 55' 1-0 F. Chiesa Bremer 79' 2-0

Żółte kartki Juventus: Juan Cuadrado 63' Danilo 66'

Żółte kartki Cremonese:

Czerwone kartki Juventus:

Główny sędzia meczu - Daniele Chiffi, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Juventus stawi czoła Sevilla, następne spotkania z drużynami Empoli i AC Milan. Kolejno natomiast Cremonese z Bologna. Następne mecze zagra z drużynami Lazio i Salernitana.

Coraz częściej zauważamy, że oddani kibice z dużym zaangażowaniem śledzą pasjonujące potyczki ligi Serie A. Mocne zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak m.in. Juan Cuadrado często serwują kapitalnym sympatykom mnóstwo wrażeń. Obserwujemy ostre sytuacje z faulem, wyjątkowe bramki i asysty, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Przyciągające uwagę zmagania między piłkarzami ligowymi bywają nieustępliwe, nie często bywa, że spotkania przynudzają. Serdecznie zachęcamy, aby oglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Juventus i Cremonese jak ich udział w Serie A zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Allianz Stadium.