Genoa kontra Salernitana, wynik meczu - 1-1

Genoa kontra Salernitana wynik 1-1. W dniu 2022-02-13 14:00 na obiekcie sportowym Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się znakomity mecz ligi Serie A kolejki 25 pomiędzy Genoa a Salernitana.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Genoa a Salernitana wynik to 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: M. Destro 32' 1-0 C. Ekuban F. Bonazzoli 45' 1-1 M. Đurić

Żółte kartki Genoa: Stefano Sturaro 53' Milan Badelj 60' Nicolò Rovella 66'

Żółte kartki Salernitana: Pasquale Mazzocchi 63' Radu Drăguşin 75'

Czerwone kartki Salernitana:

Główny arbiter meczu - Marco Di Bello, Italy. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu Genoa zmierzy się już z Venezia, następne spotkania z drużynami Inter i Empoli natomiast Salernitana z AC Milan. Następne mecze zagra z drużynami Bologna i Inter.

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów z dużym zapałem śledzi starcia, które odbywają się w lidze Serie A. Utalentowane piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak m.in. Stefano Sturaro Pasquale Mazzocchi często zapewniły wspaniałym kibicom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Ustawicznie obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem, zapadające w pamięć asysty i gole dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe potyczki między zawodnikami ligowymi są nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, iż są to potyczki mało interesujące. To też warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych orazprzeglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak Genoa oraz Salernitana z ligi Serie A zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadio Comunale Luigi Ferraris.