Spotkanie Venezia kontra Genoa na stadionie Stadio Pierluigi Penzo dnia 2022-02-20 14:00 - wynik końcowy 1-1

Po pierwszej połowie spotkania między Venezia oraz Genoa wynik to 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-02-20 14:00 na obiekcie sportowym Stadio Pierluigi Penzo rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 26 pomiędzy Venezia a Genoa.

Gole strzelali: T. Henry 13' 1-0 P. Ceccaroni C. Ekuban 29' 1-1 M. Destro

Żółte kartki Venezia: Mattia Caldara 45' Ethan Ampadu 89'

Żółte kartki Genoa: Johan Vásquez 23' Stefano Sturaro 48'

Czerwone kartki Venezia:

Główny sędzia spotkania - Daniele Orsato, Italy. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Venezia zmierzy się już z Verona, następne spotkania z drużynami Sassuolo i Lazio. Kolejno natomiast Genoa z Inter. Następne mecze zagra z drużynami Empoli i Atalanta.

Kibice z zaangażowaniem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Serie A. Ciekawe drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak Mattia Caldara Johan Vásquez często zagwarantowały swoim sympatykom mnóstwo wrażeń. Interesujące potyczki między zawodnikami z ligi zdarzają się niezwykle nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, że widowiska przynudzają. Zdarzają się nieprzepisowe faule zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką, idealne asysty oraz sytuacje podbramkowe dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,przeglądać mecze futbolowe znanej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich zespołów jak Venezia oraz Genoa w lidze Serie A zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadio Pierluigi Penzo.