Mecz Cremonese - Napoli zakończony wynikiem 1-4

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Cremonese oraz Napoli wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-4.

Dnia 2022-10-09 16:00 na stadionie Stadio Giovanni Zini rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 9 pomiędzy Cremonese a Napoli.

Gole strzelali: M. Politano 26' 0-1 C. Dessers 47' 1-1 G. Simeone 76' 1-2 Mário Rui H. Lozano 90' 1-3 K. Kvaratskhelia M. Olivera 90' 1-4 G. Di Lorenzo

Żółte kartki Cremonese: Luca Zanimacchia 17' Leonardo Sernicola 69'

Żółte kartki Napoli:

Czerwone kartki Napoli:

Główny sędzia spotkania to Rosario Abisso, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Cremonese zmierzy się już z Spezia, następne spotkania z drużynami Modena i Sampdoria a Napoli podejmie Ajax. Następne mecze zagra z drużynami Bologna i AS Roma.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni kibice piłki nożnej śledzą potyczki w lidze Serie A. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak Luca Zanimacchia nieprzerwanie gwarantują wspaniałym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Walki między graczami okazują się zaciekłe, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to zmagania nużące. Obserwujemy brutalne sytuacje na faul, efektowne gole czy asysty gwarantujące niesamowite wrażenia z meczu. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Serie A i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Udział takich popularnych zespołów jak Cremonese oraz Napoli w lidze Serie A gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadio Giovanni Zini.