Napoli kontra Genoa, wynik meczu 3-0

Dnia 2022-05-15 13:00 na stadionie Stadio Diego Armando Maradona rozegrał się interesujący mecz ligi Serie A kolejki 37. Zmierzyły się ze sobą Napoli oraz Genoa.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Napoli a Genoa wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Gole strzelali: V. Osimhen 32' 1-0 G. Di Lorenzo L. Insigne 65' 2-0 S. Lobotka 81' 3-0 A. Zambo Anguissa

Żółte kartki Napoli: Stanislav Lobotka 87'

Żółte kartki Genoa: Pablo Galdames 38'

Czerwone kartki Napoli:

Główny sędzia meczu to Michael Fabbri, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Napoli zmierzy się już z Spezia, następne spotkania z drużynami Bologna oraz . Kolejno natomiast Genoa zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Oddani kibice śledzą poczynania w lidze Serie A. Utalentowane zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak Stanislav Lobotka Pablo Galdames często zagwarantowały własnym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Obserwujemy książkowe bramki i asysty, bezlitosne faule, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Potyczki między graczami z ligi okazują się niezwykle nieustępliwe, nie często okazuje się jednoznacznie, że widowiska nas męczą. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania piłkarskie lubianej ligi Serie A. Napoli i Genoa i ich udział w Serie A gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadio Diego Armando Maradona.