Spotkanie Genoa vs Empoli, wynik 0-0

Genoa vs Empoli, wynik 0-0. Dnia 2022-03-06 11:30 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się emocjonujący mecz ligi Serie A kolejki 28 pomiędzy Genoa a Empoli.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Genoa i Empoli wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Genoa: Stefano Sturaro 41' Kelvin Yeboah 45' Manolo Portanova 48' Nicolò Rovella 86'

Żółte kartki Empoli: Valerio Verre 37' Sebastiano Luperto 42' Filippo Bandinelli 70'

Czerwone kartki Empoli:

Główny arbiter spotkania to Gianluca Aureliano, Italy. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Genoa stawi czoła Atalanta, następne spotkania z drużynami Torino i Verona. Kolejno natomiast Empoli zmierzy się z AC Milan. Następne mecze zagra z drużynami Verona i Fiorentina.

W dzisiejszych czasach oddani fani futbolu śledzą ciekawe starcia, które tyczą się ligi Serie A. Uzdolnione futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak Stefano Sturaro Valerio Verre raz za razem zaserwowały własnym fanom mnóstwo pozytywnych emocji. Interesujące zmagania pomiędzy zawodnikami okazują się zagorzałe, nie często okazuje się, że są to mecze drętwe. Nieprzerwanie obserwujemy ostre sytuacje na faul, widowiskowe gole i asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi Serie A i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Genoa i Empoli oraz ich udział w lidze Serie A zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadio Comunale Luigi Ferraris.