Monza vs Cremonese, wynik meczu: 1-1

Monza vs Cremonese wynik meczu 1-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Monza a Cremonese wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-03-18 14:00 na obiekcie sportowym U-Power Stadium rozegrał się interesujący mecz ligi Serie A kolejki 27 pomiędzy Monza a Cremonese.

Gole strzelali: D. Ciofani 61' 0-1 M. Castagnetti Carlos Augusto 69' 1-1

Żółte kartki Monza: Matteo Pessina 25' Armando Izzo 45' Valentin Antov 90'

Żółte kartki Cremonese: Leonardo Sernicola 43' Cyriel Dessers 68' Charles Pickel 71' Matteo Bianchetti 71' Michele Castagnetti 73'

Czerwone kartki Monza:

Główny sędzia spotkania to Antonio Giua, Italy. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Monza stanie naprzeciw Lazio, następne spotkania z drużynami Udinese oraz Inter natomiast Cremonese zmierzy się z Atalanta. Następne mecze zagra z drużynami Fiorentina oraz Sampdoria.

Mnóstwo kibiców śledzi pasjonujące poczynania w lidze Serie A. Interesujące futbolowe zespoły z tej ligi oraz piłkarze jak Matteo Pessina Leonardo Sernicola systematycznie gwarantują wyśmienitym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Stale natrafiamy na nieprzepisowe faule, wspaniałe asysty i gole, które zapewniają niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Walki pomiędzy piłkarzami bywają zażarte, niezwykle rzadko okazuje się jednoznacznie, iż są to spotkania nużące. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, śledzić widowiska sportowe pasjonującej ligi Serie A oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Monza oraz Cremonese jak ich udział w Serie A zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, U-Power Stadium.