Dnia 2022-03-13 17:00 na obiekcie Gewiss Stadium miał miejsce mecz między Atalanta oraz Genoa - wynik końcowy 0-0

Atalanta - Genoa, wynik końcowy 0-0. W dniu 2022-03-13 17:00 na stadionie Gewiss Stadium rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 29 pomiędzy Atalanta a Genoa.

Pierwsza połowa meczu między Atalanta a Genoa zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Atalanta: Davide Zappacosta 38' Rafael Tolói 82'

Żółte kartki Genoa:

Czerwone kartki Atalanta:

Główny arbiter meczu - Rosario Abisso, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Atalanta zmierzy się już z Bayer Leverkusen, następne spotkania z drużynami Bologna oraz Napoli. Kolejno natomiast Genoa z Torino. Następne mecze zagra z drużynami Verona oraz Lazio.

Bardzo często wielu kibiców śledzi pasjonujące potyczki, które dotyczą ligi Serie A. Złożone z utalentowanych graczy futbolowe drużyny z tej ligi oraz zawodnicy jak Davide Zappacosta częstokroć zapewniły pierwszorzędnym fanom mnóstwo przeżyć. Trafiamy na bezwzględne faule, wyjątkowe bramki i asysty dodające wspaniałe przeżycia z meczu. Wspaniałe potyczki między graczami okazują się nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się, iż są to potyczki mało interesujące. Zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych,śledzić spotkania sportowe wyjątkowej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich lubianych drużyn jak Atalanta oraz Genoa w lidze Serie A gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Gewiss Stadium.