Mecz Sassuolo kontra Genoa zakończony wynikiem 1-1 na stadionie MAPEI Stadium - Città del Tricolore

Sassuolo kontra Genoa, wynik 1-1. Dnia 2022-01-06 15:30 na obiekcie sportowym MAPEI Stadium - Città del Tricolore odbył się mecz ligi Serie A kolejki 20 pomiędzy Sassuolo a Genoa.

Po pierwszej połowie spotkania między Sassuolo a Genoa wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: M. Destro 6' 0-1 C. Ekuban D. Berardi 55' 1-1

Żółte kartki Sassuolo: Giacomo Raspadori 21' Rogério 86' Maxime López 90'

Żółte kartki Genoa:

Czerwone kartki Sassuolo:

Sędzią głównym tego spotkania był Gianluca Manganiello, Italy. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Sassuolo stanie naprzeciw Verona, następne spotkania z drużynami Cagliari oraz Torino a Genoa zmierzy się z AC Milan. Następne mecze zagra z drużynami Fiorentina oraz Udinese.

Liczni kibice śledzą poczynania ligi Serie A. Złożone z utalentowanych obrońców oraz napastników piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak między innymi Giacomo Raspadori częstokroć zapewniły wyśmienitym entuzjastom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Cieszące oko zmagania między graczami z ligi bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to mecze usypiające. Nieustannie zdarzają się widowiskowe sytuacje podbramkowe czy asysty, nieczyste sytuacje z faulem dodające wyjątkowe przeżycia z meczu. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze piłkarskie znanej ligi Serie A oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Sassuolo oraz Genoa z ligi Serie A gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak MAPEI Stadium - Città del Tricolore.