Spotkanie Juventus kontra Cagliari zakończone wynikiem 2-1

W emocjonującym starciu drużyn Juventus i Cagliari padł wynik 2-1 na korzyść gospodarzy. Mecz odbył się w ramach 12. kolejki Serie A na Allianz Stadium. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, jednak w drugiej połowie obie drużyny zaprezentowały się zdecydowanie lepiej. Ostatecznie Juventus zdołał zdobyć dwie bramki, a Cagliari odpowiedziało tylko jednym trafieniem. Spotkanie dostarczyło wielu emocji i niezwykłych akcji, co potwierdza znakomitą formę obu zespołów.

Relacja z meczu Juventus vs Cagliari

Dzisiejszy wieczór na Allianz Stadium upłynął pod znakiem emocjonującego starcia pomiędzy Juventusem a Cagliari. Drużyny zaserwowały kibicom niezwykle wyrównane widowisko, które przyniosło wiele emocji, aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz rozpoczął się od dynamicznej gry obu zespołów. Juventus starał się narzucić swoje warunki, ale defensywa Cagliari nie dawała za wygraną. Dogodne sytuacje przy bramce gości zmarnowali między innymi Morata oraz Kulusevski, którzy nie potrafili pokonać dobrze dysponowanego bramkarza drużyny przeciwnej.

Po przerwie to Juve zdołało wreszcie przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W 60. minucie piłkę do siatki skierował Bremer, dając drużynie gospodarzy prowadzenie 1-0. Asystę przy tej bramce zanotował Kostić, który w znakomity sposób wykazał się także w defensywie, co z kolei pozwoliło Juventusowi utrzymać prowadzenie. W 70. minucie to D. Rugani podwyższył wynik na 2-0, tym samym rozpalając niesamowitą atmosferę na trybunach.

Cagliari nie zamierzało jednak się poddać. Mimo trudności udało im się odrobić część strat za sprawą bramki A. Dosseny w 75. minucie, która podtrzymała nadzieje gości na odwrócenie losów meczu. Mimo desperackich wysiłków, Cagliari nie zdołało już wyrównać wyniku, co oznaczało zwycięstwo Juventusu.

Mecz nie obył się bez emocji. Sędzia Marco Piccinini nie pozostawał bierny wobec zacieśniającej się rywalizacji i musiał kilkukrotnie sięgać po karty żółte. W drużynie gospodarzy zostali ukarani McKennie, Kostić oraz Cambiaso, natomiast w zespole przeciwnym kartkę otrzymał Luvumbo.

Warto zwrócić uwagę na kolejne starcia obu drużyn. Juventus zmierzy się z Interem, Monzą oraz Napoli, natomiast Cagliari czeka konfrontacja z Monzą, Lazio oraz Sassuolo. Miejmy nadzieję, że te spotkania przyniosą równie dużo emocji jak dzisiejszy mecz na Allianz Stadium.