Spotkanie Cremonese vs Bologna na stadionie Stadio Giovanni Zini - końcowy wynik 1-5

Cremonese vs Bologna, wynik 1-5.

Pierwsza część spotkania między Cremonese i Bologna zakończyła się wynikiem 0-3. Końcowy wynik meczu to 1-5.

Dnia 2023-05-20 13:00 na obiekcie sportowym Stadio Giovanni Zini rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 36. Zmierzyły się Cremonese oraz Bologna.

Gole strzelali: M. Arnautović 14' 0-1 M. Barrow L. Ferguson 27' 0-2 S. Posch 45' 0-3 R. Orsolini R. Orsolini 62' 0-4 N. Moro N. Sansone 80' 0-5 M. Barrow D. Ciofani 90' 1-5 L. Lochoshvili

Żółte kartki Cremonese: Cristian Buonaiuto 86'

Żółte kartki Bologna: Riccardo Orsolini 29' Riccardo Orsolini 73'

Czerwone kartki Bologna: Riccardo Orsolini 73'

Sędzią głównym tego spotkania był Paolo Valeri, Italy. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Cremonese zmierzy się już z Lazio, następne spotkania z drużynami Salernitana oraz Napoli a Bologna zmierzy się z Lecce. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów śledzi potyczki ligi Serie A. Uzdolnione futbolowe zespoły oraz piłkarze jak Cristian Buonaiuto Riccardo Orsolini raz za razem zaserwowały kapitalnym miłośnikom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Nieprzerwanie obserwujemy ostre faule kończące się żółtą kartką, efektowne asysty czy bramki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Wspaniałe zmagania między drużynami zdarzają się zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się, iż spotkania męczą kibica. Gorąco zachęcamy, aby śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Cremonese i Bologna oraz ich udział w lidze Serie A gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadio Giovanni Zini.