Spotkanie pomiędzy Genoa oraz Bologna zakończone wynikiem 0-1 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris dnia 2022-05-21 15:15

Pierwsza część spotkania pomiędzy Genoa a Bologna zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-05-21 15:15 na obiekcie sportowym Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 38 pomiędzy Genoa a Bologna.

Gole strzelali: M. Barrow 66' 0-1

Żółte kartki Genoa: Pablo Galdames 38' Domenico Criscito 54' Leo Østigård 58'

Żółte kartki Bologna: Michel Aebischer 25'

Czerwone kartki Bologna:

Sędzią głównym tego spotkania był Gianpiero Miele, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Genoa zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Bologna z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Mnóstwo kibiców śledzi starcia, które odbywają się w lidze Serie A. Złożone z utalentowanych obrońców i napastników drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak Pablo Galdames Michel Aebischer niejednokrotnie zapewniły kapitalnym miłośnikom piłki nożnej wiele zapierających dech w piersiach emocji. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy drużynami zdarzają się bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, iż są to widowiska mało interesujące. Nieustannie zdarzają się ostre faule, przepiękne sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z meczu. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania sportowe ligi Serie A. Genoa i Bologna jak ich udział w lidze Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadio Comunale Luigi Ferraris.