Cremonese kontra AS Roma, wynik spotkania 2-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Cremonese i AS Roma zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2023-02-28 17:30 na stadionie Stadio Giovanni Zini odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 24 pomiędzy Cremonese a AS Roma.

Gole strzelali: F. Tsadjout 17' 1-0 E. Valeri L. Spinazzola 71' 1-1 G. Mancini D. Ciofani 83' 2-1

Żółte kartki Cremonese: Alex Ferrari 12' Matteo Bianchetti 52' Leonardo Sernicola 58'

Żółte kartki AS Roma: Stephan El Shaarawy 74' Roger Iba?ez 81'

Czerwone kartki AS Roma:

Główny sędzia meczu to Marco Piccinini, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Cremonese zmierzy się już z Sassuolo, następne spotkania z drużynami Fiorentina oraz Monza natomiast AS Roma z Real Sociedad. Następne mecze zagra z drużynami Sassuolo oraz Real Sociedad.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów śledzi bardzo ciekawe potyczki w lidze Serie A. Uzdolnione zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak Alex Ferrari Stephan El Shaarawy niejednokrotnie zagwarantowały kapitalnym entuzjastom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi zdarzają się zaciekłe, bardzo rzadko bywa, że spotkania przynudzają. Obserwujemy nieprzepisowe faule, zapadające w pamięć asysty oraz gole dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Z tego względu warto śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi Serie A, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Cremonese i AS Roma oraz ich udział w lidze Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadio Giovanni Zini.