Dnia 2022-01-09 17:30 na obiekcie Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się mecz Genoa kontra Spezia zakończony wynikiem 0-1

Genoa kontra Spezia, wynik 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Genoa i Spezia wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-01-09 17:30 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris rozegrał się emocjonujący mecz ligi Serie A kolejki 21 pomiędzy Genoa a Spezia.

Gole strzelali: S. Bastoni 14' 0-1 D. Verde

Żółte kartki Genoa: Caleb Ekuban 4' Mattia Destro 16' Johan Vásquez 54'

Żółte kartki Spezia: Rey Manaj 54' Giulio Maggiore 82' Kelvin Amian 90'

Czerwone kartki Spezia:

Główny sędzia spotkania - Marco Guida, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Genoa stanie naprzeciw AC Milan, następne spotkania z drużynami Fiorentina oraz Udinese. Kolejno natomiast Spezia podejmie AC Milan. Następne mecze zagra z drużynami Sampdoria oraz Salernitana.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani śledzą ekscytujące potyczki, które mają miejsce w lidze Serie A. Utalentowane zespoły futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Caleb Ekuban Rey Manaj częstokroć zagwarantowały kapitalnym sympatykom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Trafiamy na widowiskowe sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Interesujące zmagania pomiędzy graczami bywają bezkompromisowe, nie często bywa koniec końców, że widowiska nie są interesujące. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych,oglądać mecze futbolowe lubianej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Udział takich zespołów jak Genoa i Spezia w lidze Serie A zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadio Comunale Luigi Ferraris.