Mecz między Genoa oraz AC Milan zakończony wynikiem 0-3 dnia 2021-12-01 19:45 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris

Dnia 2021-12-01 19:45 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Genoa oraz AC Milan.

Pierwsza część spotkania między Genoa a AC Milan zakończyła się wynikiem 0-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-3.

Gole strzelali: Z. Ibrahimović 10' 0-1 Junior Messias 45' 0-2 Junior Messias 61' 0-3 Brahim Díaz

Żółte kartki Genoa: Andrea Masiello 67' Nicolò Rovella 73'

Żółte kartki AC Milan: Matteo Gabbia 32'

Czerwone kartki AC Milan:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Sacchi. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Genoa stanie naprzeciw Sampdoria, następne spotkania z drużynami Lazio oraz Atalanta natomiast AC Milan podejmie Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami Udinese oraz Napoli.

Liczni kibice z zapałem śledzą niezwykle ciekawe starcia ligi Serie A. Interesujące zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Andrea Masiello Matteo Gabbia stale serwują fantastycznym fanom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się idealnie wyliczone bramki i asysty, bezlitosne faule zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Przyciągające uwagę zmagania między piłkarzami ligowymi bywają bezkompromisowe, nie często okazuje się, że są to widowiska statyczne. Zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Serie A oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Udział takich zespołów jak Genoa i AC Milan w lidze Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadio Comunale Luigi Ferraris.