Na obiekcie Stadio Olimpico dnia 2023-05-28 16:00 odbyło się spotkanie między Lazio i Cremonese zakończone wynikiem 3-2

Lazio vs Cremonese, wynik 3-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Lazio oraz Cremonese wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

Dnia 2023-05-28 16:00 na stadionie Stadio Olimpico rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 37. Zmierzyły się Lazio i Cremonese.

Gole strzelali: E. Hysaj 4' 1-0 C. Immobile S. Milinković-Savić 37' 2-0 Pedro P. Galdames 54' 2-1 E. Valeri M. Lazzari 58' 2-2 S. Milinković-Savić 89' 3-2

Żółte kartki Lazio: Mattia Zaccagni 72' Luca Pellegrini 81'

Żółte kartki Cremonese: Leonardo Sernicola 24' Pablo Galdames 66'

Czerwone kartki Lazio:

Główny sędzia spotkania - Antonio Giua, Italy. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Lazio zmierzy się już z Empoli, następne spotkania z drużynami Salernitana i a Cremonese z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni fani śledzą ciekawe poczynania w lidze Serie A. Liczące się futbolowe zespoły i zawodnicy jak Mattia Zaccagni Leonardo Sernicola nieustannie zapewniają fantastycznym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania między zawodnikami okazują się nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, że widowiska nie są interesujące. Trafiamy na książkowe asysty i gole, bezwzględne sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem zapewniające smaczku całemu widowisku. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby przeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Lazio oraz Cremonese jak ich udział w lidze Serie A gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadio Olimpico.