Na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris dnia 2022-05-06 19:00 odbył się mecz między Genoa oraz Juventus - 2-1

Genoa - Juventus, wynik 2-1.

Po pierwszej połowie meczu między Genoa oraz Juventus wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-05-06 19:00 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 36 pomiędzy Genoa a Juventus.

Gole strzelali: P. Dybala 48' 0-1 M. Kean A. Guðmundsson 87' 1-1 N. Amiri D. Criscito 90' 2-1

Żółte kartki Genoa: Filippo Melegoni 43' Milan Badelj 78'

Żółte kartki Juventus: Paulo Dybala 29' Daniele Rugani 34' Arthur 44'

Czerwone kartki Juventus:

Sędzią głównym tego spotkania był Simone Sozza, Italy. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Genoa stawi czoła Napoli, następne spotkania z drużynami Bologna oraz Inter a Juventus z Lazio. Następne mecze zagra z drużynami Fiorentina oraz .

Liczni kibice śledzą niezwykle interesujące starcia, które dotyczą ligi Serie A. Fascynujące zespoły piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Filippo Melegoni Paulo Dybala nieprzerwanie sprawiają pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Potyczki między drużynami futbolowymi są bezkompromisowe, niezwykle rzadko okazuje się, iż widowiska przynudzają. Bardzo często zdarzają się wyjątkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc oglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Serie A, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Genoa oraz Juventus jak ich udział w lidze Serie A gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadio Comunale Luigi Ferraris.