Mecz między Sampdoria oraz Genoa dnia 2022-04-30 16:00 - 1-0

Sampdoria - Genoa zakończony wynikiem 1-0.

Pierwsza połowa meczu między Sampdoria i Genoa zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-04-30 16:00 na obiekcie sportowym Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 35 pomiędzy Sampdoria a Genoa.

Gole strzelali: A. Sabiri 25' 1-0 T. Augello

Żółte kartki Sampdoria: Emil Audero 32' Antonio Candreva 51' Alex Ferrari 90'

Żółte kartki Genoa: Albert Guðmundsson 90'

Czerwone kartki Sampdoria:

Główny arbiter meczu - Fabio Maresca, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Sampdoria stanie naprzeciw Lazio, następne spotkania z drużynami Fiorentina oraz Inter. Kolejno natomiast Genoa zmierzy się z Juventus. Następne mecze zagra z drużynami Napoli oraz Bologna.

W dzisiejszych czasach fani futbolu śledzą starcia, które tyczą się ligi Serie A. Liczące się drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Emil Audero Albert Guðmundsson wielokrotnie sprawiają wyborowym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy nieczyste faule, spektakularne bramki oraz asysty zapewniające pikanterii całemu widowisku. Interesujące potyczki między piłkarzami ligowymi są zajadłe, nie często okazuje się, że widowiska nudzą. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Sampdoria i Genoa i ich udział w lidze Serie A gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadio Comunale Luigi Ferraris.