Spotkanie Verona kontra Cremonese zakończone wynikiem 2-0

Verona kontra Cremonese zakończony wynikiem 2-0. Dnia 2023-01-09 17:30 na stadionie Stadio Marc'Antonio Bentegodi rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 17 pomiędzy Verona a Cremonese.

Pierwsza część spotkania między Verona a Cremonese zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Gole strzelali: D. Lazović 9' 1-0 Y. Kallon D. Lazović 26' 2-0 J. Doig

Żółte kartki Verona: Yayah Kallon 23' Milan Đurić 63' Simone Verdi 87'

Żółte kartki Cremonese: Michele Castagnetti 31' Leonardo Sernicola 54' Luka Lochoshvili 73' David Okereke 90'

Czerwone kartki Verona:

Główny sędzia meczu - Maurizio Mariani, Italy. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Verona stanie naprzeciw Lecce, następne spotkania z drużynami Udinese oraz Lazio. Kolejno natomiast Cremonese z Napoli. Następne mecze zagra z drużynami Bologna oraz Inter.

Przeczytaj i poznaj nowe perspektywy - wejdź na link!

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa fanów z zapałem śledzi starcia, które odbywają się w lidze Serie A. Liczące się zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Yayah Kallon Michele Castagnetti niejednokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Niesamowite walki między graczami ligowymi zdarzają się bardzo zaciekłe, nie często bywa koniec końców, że są to potyczki drętwe. Nieustannie trafiamy na efektowne asysty czy gole, ostre faule, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Z tego względu warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych ioglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Verona i Cremonese oraz ich udział w lidze Serie A gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadio Marc'Antonio Bentegodi.