Mecz Torino kontra Genoa dnia 2021-10-22 16:30: 3-2

Torino kontra Genoa, wynik końcowy 3-2. Dnia 2021-10-22 16:30 na stadionie Stadio Olimpico Grande Torino odbył się interesujący mecz ligi Serie A kolejki 9 pomiędzy Torino a Genoa.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Torino oraz Genoa wynik to 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

Gole strzelali: A. Sanabria 14' 1-0 C. Ansaldi T. Pobega 31' 2-0 A. Sanabria M. Destro 69' 2-1 F. Caicedo J. Brekalo 77' 3-1 D. Praet F. Caicedo 80' 3-2 Y. Kallon

Żółte kartki Torino: Tommaso Pobega 88' Dennis Praet 90'

Żółte kartki Genoa: Johan Vásquez 63' Mohamed Fares 78' Yayah Kallon 85'

Czerwone kartki Torino:

Główny arbiter spotkania to Piero Giacomelli, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Torino zmierzy się już z AC Milan, następne spotkania z drużynami Sampdoria i Spezia. Kolejno natomiast Genoa z Spezia. Następne mecze zagra z drużynami Venezia i Empoli.

Wierni fani piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą starcia, które tyczą się ligi Serie A. Interesujące drużyny futbolowe i piłkarze jak Tommaso Pobega Johan Vásquez często zapewniły własnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy graczami bywają bardzo nieustępliwe, nie często zdarza się, iż widowiska męczą fana. Systematycznie natrafiamy na idealne sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezlitosne faule kończące się żółtym kartonikiem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto oglądać mecze futbolowe ligi Serie A oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Torino oraz Genoa w lidze Serie A zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadio Olimpico Grande Torino.