Mecz Cremonese vs Monza zakończony wynikiem 2-3 dnia 2023-01-14 14:00 na obiekcie Stadio Giovanni Zini

W dniu 2023-01-14 14:00 na obiekcie sportowym Stadio Giovanni Zini rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 18 pomiędzy Cremonese a Monza.

Pierwsza połowa meczu między Cremonese i Monza zakończyła się 0-2. Końcowy wynik meczu to 2-3.

Gole strzelali: P. Ciurria 8' 0-1 A. Petagna G. Caprari 19' 0-2 G. Caprari 55' 0-3 A. Petagna D. Ciofani 67' 1-3 E. Valeri C. Dessers 83' 2-3

Żółte kartki Cremonese: David Okereke 14' Charles Pickel 70'

Żółte kartki Monza: Samuele Birindelli 16' Gianluca Caprari 22' Carlos Augusto 70' Marco D'Alessandro 79'

Czerwone kartki Monza:

Sędzią głównym tego spotkania był Davide Massa, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Cremonese stawi czoła Napoli, następne spotkania z drużynami Bologna oraz Inter. Kolejno natomiast Monza z Juventus. Następne mecze zagra z drużynami Sassuolo oraz Juventus.

Oddani fani śledzą niezwykle ciekawe starcia ligi Serie A. Interesujące piłkarskie zespoły z tej ligi oraz piłkarze jak David Okereke Samuele Birindelli raz za razem zapewniły fantastycznym entuzjastom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Zapadające w pamięć potyczki między piłkarzami z ligi są bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, że są to potyczki nudne. Wielokrotnie obserwujemy zapadające w pamięć asysty czy gole, ostre sytuacje na faul zapewniające wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich iśledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Cremonese i Monza i ich udział w Serie A gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadio Giovanni Zini.